Wyrazy solidarności z Ukrainą, pomoc zarówno potrzebującym na miejscu, jak i uchodźcom, przekazywane są z całej Europy i świata. Całym sercem solidaryzujemy się z Ukraińcami. Polska przyjęła już ponad półtora miliona uchodźców, kolejni każdego dnia szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Solidarni
z Ukrainą

Wyrazy solidarności  i pomoc przekazywane są z całej Europy i świata. Solidaryzujemy się z nimi całym sercem.  Polska przyjęła już prawie milion uchodźców, kolejni szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Świat idzie do przodu, a Polska Izba Handlowa razem z nim!

o dla Was, Drodzy Członkowie, Partnerzy i przyszli współpracownicy, PIHPF stworzyła multimedialne kanały na YouTube.com i Vimeo.com. Dzięki nim, będziecie Państwo mogli odkryć naszą obecność w mediach jak również obejrzeć urywki filmów z organizowanych przez Izbę misji i spotkań biznesowych.Zachęcamy do odwiedzenia stron i darmowego zasubskrybowania kanałów!

 

Filmy dostępne są pod adresami :

Możecie Państwo również dołączyć do grona naszych fanów na Facebook’u. Znajdą tam Państwo informacje na temat przyszłych wydarzeń jak również zdjęcia z minionych misji handlowych i organizowanych imprez.

 

Zapisz się na nasz Newsletter