Wyrazy solidarności z Ukrainą, pomoc zarówno potrzebującym na miejscu, jak i uchodźcom, przekazywane są z całej Europy i świata. Całym sercem solidaryzujemy się z Ukraińcami. Polska przyjęła już ponad półtora miliona uchodźców, kolejni każdego dnia szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Solidarni
z Ukrainą

Wyrazy solidarności  i pomoc przekazywane są z całej Europy i świata. Solidaryzujemy się z nimi całym sercem.  Polska przyjęła już prawie milion uchodźców, kolejni szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Konferencja prasowa w Białej Fabryce, Łódź

Z przyjemnością informujemy , iż w dniu 11 pazdziernika 2010 r. w Białej Fabryce o godzinie 10.30 miała miejsce konferencja prasowa zorganizowana wspólnie z Fashion Week, Art. Design i Urzędem Miasta Łodzi. W konferencji prasowej brali udział pełniący obowiązki Prezydenta Miasta Łodzi – Pan Tomasz Sadzyński, Szefowie Projektu Fashion Week Pan Jacek Kłak i Pani Irmina Kubiak, Pan Włodzimierz Adamiak Prezes Fundacji Ulicy Piotrkowskiej, Pan Krzysztof Candrowicz z Art. Center a także reprezentujący Forum Pracy Attache de Cooperation, Dyrektor Alliance Francaise Marc Boudin , Dyrektor Generalny Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Paryżu Urszula Majorkiewicz , Przedstawiciel Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Paryżu Alicja Bień i Prezes Dalkia SA Jacky Lacombe. Forum rozpocznie się 15 października i potrwa do 16 pażdziernika.

Zapisz się na nasz Newsletter