Wyrazy solidarności z Ukrainą, pomoc zarówno potrzebującym na miejscu, jak i uchodźcom, przekazywane są z całej Europy i świata. Całym sercem solidaryzujemy się z Ukraińcami. Polska przyjęła już ponad półtora miliona uchodźców, kolejni każdego dnia szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Solidarni
z Ukrainą

Wyrazy solidarności  i pomoc przekazywane są z całej Europy i świata. Solidaryzujemy się z nimi całym sercem.  Polska przyjęła już prawie milion uchodźców, kolejni szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Kancelaria prawna Kramer Levin Naftalis & Frankel LLP doradcą firmy AGRISEM International

Kancelaria prawna Kramer Levin Naftalis & Frankel LLP doradcą firmy AGRISEM International oraz jej założyciela w operacji jej przejęcia przez polską firmę UNIA Group, lidera w produkcji i sprzedaży maszyn rolniczych.

W dniu 30 listopada 2012 r., UNIA Group dokonała przejęcia francuskiej firmy Agrisem z siedzibą w Ligné we Francji.

Agrisem jest producentem sprzętu rolniczego, liderem w rozwiązaniach dla technologii uproszczonych uprawy ziemi, siewu i nawożenia.
UNIA, prywatna europejska grupa będąca liderem w sprzęcie rolniczym, posiadająca cztery fabryki w kraju, o przychodach sięgających 120 mln euro rocznie, zainteresowała się Agrisem ze względu na jej innowacyjne rozwiązania i opatentowane narzędzia.

UNIA zamierza stworzyć z Agrisem markę cenioną poza granicami Francji, na rynkach na których UNIA posiada renomowaną pozycję oraz wykorzystując wewnętrzną sieć dystrybucji Agrisem, pragnie ułatwić sprzedaż własnych produktów na tak istotnym rynku rolnym jakim jest rynek francuski.

Podczas tej operacji, doradztwo prawne było świadczone przez kancelarię prawną Kramer Levin Naftalis & Frankel LLP wraz z zespołem kierowanym przez Antoine Paszkiewicz (Partner) wspomaganym przez Ramona Tudorancea (Associate). Transakcja ta stanowi element strategii rozwoju relacji francusko-polskich paryskiego biura Kramer Levin.

Doradztwo finansowe spółki Agrisem zapewniła firma konsultingowa Lincoln International z udziałem Jean-René Hartpence (Associate Director) i Antoine Poupard (Vice-Associate Director).

Natomiast, kancelaria Jouanjan & Partners wraz z Arnaud Jouanjan doradzała UNII.

Zapisz się na nasz Newsletter