Wyrazy solidarności z Ukrainą, pomoc zarówno potrzebującym na miejscu, jak i uchodźcom, przekazywane są z całej Europy i świata. Całym sercem solidaryzujemy się z Ukraińcami. Polska przyjęła już ponad półtora miliona uchodźców, kolejni każdego dnia szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Solidarni
z Ukrainą

Wyrazy solidarności  i pomoc przekazywane są z całej Europy i świata. Solidaryzujemy się z nimi całym sercem.  Polska przyjęła już prawie milion uchodźców, kolejni szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

26 czerwca 2013 // Szkolenie dla firm polskich z sektora budowlanego i dla agencji pracy tymczasowej

W związku z projektem dyrektywy o oddelegowaniu pracowników w Unii Europejskiej,serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie dla firm polskich z sektora budowlanego i dla agencji pracy tymczasowej, które odbędzie się w środę 26 czerwca 2013 w Paryżu.

Gościem honorowym szkolenia będzie Pani Danuta JAZŁOWIECKA, Posłanka do Parlamentu Europejskiego, która szczegółowo przedstawi kierunki zmian w ustawodawstwie unijnym jak również zagrożenia dla polskich przedsiębiorców w nowej dyrektywie wdrożeniowej
o oddelegowaniu pracowników.

Ostateczny termin zgłaszania uczestnictwa – poniedziałek 24 czerwca 2013.

Szczegółowy program szkolenia i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo ponizej.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na nasz Newsletter