Wyrazy solidarności z Ukrainą, pomoc zarówno potrzebującym na miejscu, jak i uchodźcom, przekazywane są z całej Europy i świata. Całym sercem solidaryzujemy się z Ukraińcami. Polska przyjęła już ponad półtora miliona uchodźców, kolejni każdego dnia szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Solidarni
z Ukrainą

Wyrazy solidarności  i pomoc przekazywane są z całej Europy i świata. Solidaryzujemy się z nimi całym sercem.  Polska przyjęła już prawie milion uchodźców, kolejni szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Zaproszenie na salon Art Shopping

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na salon Art Shopping, który odbędzie się w dniach 24-25 października br. w Carrousel du Louvre w Paryżu.
Posród licznych artystów swoje prace zaprezentuje łódzki artysta p. Piotr Czajkowski (stoisko D28), który przedstawi swoją kolekcję „Metro” (www.czajkowskimetro.com).
Elektroniczną wersję zaproszenia na salon Art Shopping znajdą Państwo pod adresem:
www.salon-artshopping.com/com/2015-10/invit/invit-salon.htm
 

Serdecznie zapraszamy równiez na wernisaż pana Piotra Czajkowskiego, który odbędzie się 23 października o godzinie 19.00 na stosiku D28. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w wernisażu prosimy o kontakt z panią Dominiką Ostrowską (dominique.ostrowska@gmail.com) w celu wpisania się na listę gości.

Zapisz się na nasz Newsletter