Wyrazy solidarności z Ukrainą, pomoc zarówno potrzebującym na miejscu, jak i uchodźcom, przekazywane są z całej Europy i świata. Całym sercem solidaryzujemy się z Ukraińcami. Polska przyjęła już ponad półtora miliona uchodźców, kolejni każdego dnia szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Solidarni
z Ukrainą

Wyrazy solidarności  i pomoc przekazywane są z całej Europy i świata. Solidaryzujemy się z nimi całym sercem.  Polska przyjęła już prawie milion uchodźców, kolejni szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

14 grudnia 2015 // Warsztaty szkoleniowe „Oddelegowanie pracowników (ustawa SAVARY)”

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie na temat oddelegowania pracowników, skierowane do firm polskich z sektora budowlanego i agencji pracy tymczasowej. Warsztaty odbędą się w poniedziałek 14 grudnia 2015 w Paryżu.

Prezentacje i dyskusja skupią się przede wszystkim na interpretacji zmian wprowadzonych rozporządzeniem z 31 marca 2015 (ustawa SAVARY). Zaprezentowane zostaną również praktyczne porady na temat wizyty inspekcji pracy, stanu aktualnego na rynku budowlanym we Francji oraz nowości dotyczące dyrektywy „loi Macron”.

Ostateczny termin zgłaszania uczestnictwa: piątek 11 grudnia 2015. Szczegółowy program warsztatów szkoleniowych i formularz zgłoszeniowy są do pobrania TUTAJ.

Liczymy na Państwa obecność.

Zapisz się na nasz Newsletter