Wyrazy solidarności z Ukrainą, pomoc zarówno potrzebującym na miejscu, jak i uchodźcom, przekazywane są z całej Europy i świata. Całym sercem solidaryzujemy się z Ukraińcami. Polska przyjęła już ponad półtora miliona uchodźców, kolejni każdego dnia szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Solidarni
z Ukrainą

Wyrazy solidarności  i pomoc przekazywane są z całej Europy i świata. Solidaryzujemy się z nimi całym sercem.  Polska przyjęła już prawie milion uchodźców, kolejni szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

4 kwietnia 2016 | Szkolenie dla firm polskich z sektora stolarki otworowej | Francja

Polska Izba Handlowo-Przemysłowa we Francji ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie dla firm polskich z sektora stolarki otworowej, które odbędzie się w poniedziałek 4 kwietnia 2016r. od 9:00 do 17:30 w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Paryżu.

Udział w seminarium pozwoli Państwu zapoznać się z najważniejszymi kierunkami rozwoju sektora stolarki otworowej we Francji. Prezentacje i dyskusja skupią się na istniejących aktualnie na rynku francuskim certyfikatach oraz możliwości ich uzyskania. Będzie również mowa o roli agenta handlowego, ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej i gwarancji dziesięcioletniej jak i o warunkach delegowania pracowników na przykład podczas montażu okien we Francji. Warsztaty szkoleniowe zakończą się  networkingiem z francuskimi firmami i organizacjami branżowymi.

Szczegółowy program warsztatów szkoleniowych i formularz zgłoszeniowy znajdują się TUTAJ.

Ostateczny termin zgłaszania uczestnictwa: środa 30 marca 2016r.

Zapisz się na nasz Newsletter