Wyrazy solidarności z Ukrainą, pomoc zarówno potrzebującym na miejscu, jak i uchodźcom, przekazywane są z całej Europy i świata. Całym sercem solidaryzujemy się z Ukraińcami. Polska przyjęła już ponad półtora miliona uchodźców, kolejni każdego dnia szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Solidarni
z Ukrainą

Wyrazy solidarności  i pomoc przekazywane są z całej Europy i świata. Solidaryzujemy się z nimi całym sercem.  Polska przyjęła już prawie milion uchodźców, kolejni szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Wirtualne Śniadanie HR

Zapraszamy serdecznie na jesienną odsłonę Wirtualnego Śniadania pt.  „Aktualne zagadnienia z zakresu prawa pracy i rynku pracy”.

Śniadanie w formie webinarium odbędzie się w czwartek, 1 października 2020 r. o godz. 9:00 i potrwa około godzinę.

Podczas kolejnego spotkania eksperci przybliżą Państwu aktualne zagadnienia z zakresu prawa pracy, odnoszące się m.in. do pracy zdalnej i ochrony pracowników w związku z możliwością zarażenia się COVID-19. Dowiedzą się też Państwo jak wygląda obecny rynek pracy m.in. pod kątem rekrutowania nowych osób do organizacji.

Zapraszamy na wspólną kawę, ciągle jeszcze w przestrzeni wirtualnej. Udział w śniadaniu jest bezpłatny, a rejestracja nie jest wymagana.

Zapisz się na nasz Newsletter