Wyrazy solidarności z Ukrainą, pomoc zarówno potrzebującym na miejscu, jak i uchodźcom, przekazywane są z całej Europy i świata. Całym sercem solidaryzujemy się z Ukraińcami. Polska przyjęła już ponad półtora miliona uchodźców, kolejni każdego dnia szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Solidarni
z Ukrainą

Wyrazy solidarności  i pomoc przekazywane są z całej Europy i świata. Solidaryzujemy się z nimi całym sercem.  Polska przyjęła już prawie milion uchodźców, kolejni szukają w naszym kraju bezpiecznego schronienia.

Seminarium akademicko-gospodarcze Łodzi w Lyonie

Polska Izba Handlowo Przemyslowa we Francji pragnie serdecznie zaprosic Panstwa do udziału w seminarium akademicko-gospodarczym, które odbędzie się 15 października 2021 r. o godzinie 9h30 w siedzibie Konsulatu Generalnego RP w Lyonie. Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi Pan Adam Pustelnik opowie o najważniejszych projektach realizowanych w Łodzi, a przedstawiciele Uczelni Łódzkich podzielą się swoimi doświadczeniami z wielowymiarowej współpracy z biznesem.
W ramach wydarzenia odbędzie się również wernisaż wystawy designu artystów z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Z uwagi na obostrzenia związane z COVID-19 prosilibysmy bardzo Panstwa o wcześniejsze mailowe potwierdzenie uczestnictwa Pani Kamilii Markiewicz :  kamila.markiewicz@uml.lodz.pl

Serdecznie zapraszamy !

Zapisz się na nasz Newsletter